טיול לויאטנם עם ילדים

וייטנאם עם ילדים - מסלול טיול מרתק

מניסיוננו האישי ומניסיונם של נוסעים נוספים אנו למדים כי ויאטנם הינה ארץ אהובה מאוד על ילדים. טיול לויאטנם - חוויה של פעם בחיים

רכיבת אופניים משפחתית

כל מה שילדים אוהבים בויאטנם?

שייט: הטיול בויאטנם מתבצע באזורים רבים באמצעות כלי שייט מסוגים שונים, החל מסירת עץ מפנקת בהלונג ביי, דרך מעבורות של מקומיים, המעבירים את ציודם כולל אופנועים, סחורות וכל דבר אפשרי נוסף. על מעבורות המקומיים תעברו בטיולכם בין כפרים באזור הוי אן.

הילדים ייהנו משייט בספינה מפנקת בהלונג ביי ובסירות משוטים במקונג, מסירות מנוע גדולות וסירות מנוע קטנות באזורים רבים בויאטנם, רפסודות, שייט סלסלת קש ועוד...

מראות מרתקים ולא שגרתיים: אופנועים ועליהם כל דבר אפשרי, החל ממשפחה שלמה וכלה בארגזים ובהם חזירים, תרנגולות, רהיטים וכל טוב. תנועת האופנועים לא מפסיקה להפתיע, ואנו בכל נסיעותינו ישבנו מרותקים לחלון הואן מסוקרנים מהאופנוע הבא שיחלוף על פנינו...

אנשים: שבטי ההרים ידידותיים ביותר לתיירים ובמיוחד לילדים. נשות השבטים וילדיהם מתלוות למטיילים באזור, הילדים המקומיים מנסים להתחבר לילדים המטיילים, לעתים נוצרים חיבורים מרגשים. יש לציין כי נשות השבטים למרות ניסיונן למכור את מרכולתן, אינן מעיקות, מדובר בנשים עליזות ונעימות שמאוד מתעניינות במטילים ושמחות לספר על חייהן ועל תרבותן.

נופים: השילוב שבין נופי הצפון לנופי הדרום והמרכז והשונות שבין האזורים מכניסים הרבה עניין גם לקטנים שבחבורה.

אופניים: באזורים השטוחים של ויאטנם מומלץ לעשות טיולי אופניים. בטיול עוברים בין כפרים, מידי פעם חוצים נהרות על גשרים, כולל על גשרים צפים, מידי פעם חוצים נהרות על גבי מעבורות עם האופניים, ילדים משתגעים על זה.

חופים: אזור הוי אן משופע בחופים מדהימים עם חול ים חלק ורך...

קיאקים: בשייט בהלונג ביי ניתן לשוט בקיאקים השייכים לספינה באזור הספינה.

דיג: בשייט בהלונג ביי מוזמנים הנופשים לקבל חכה ולהצטרף לצוות בדייג לילי. גם הילדים מוזמנים לדוג עם הצוות.

בשייט בהלונג ביי מוזמנים הנופשים לקבל חכה ולהצטרף לצוות בדייג לילי
הילדים יהנו משייט בספינה

מערת נטיפים ענקית וצבעונית: במסגרת השייט בהלונג ביי מבקרים הנופשים במערת נטיפים יפיפיה.

טיול ריקשות בהנוי: ילדים יהנו מטיול ריקשות ברובע הצרפתי והעתיק של הנוי, הטיול נמשך כשעה ובו חווים הילדים וגם ההורים את המראות היחודיים להנוי, את הריחות, את הצבעים ואת דוכני המזון הפזורים לאורך הרחובות ואת הנשים עם כובעי הקש שבאות למכור את מרכולתן בעיר. הסיור הוא חוויה חושית מהפנטת.

מופע בובות המיים: המופע המסורתי של בובות המיים שמתקיים בהנוי מושך אליו בעיקר את הקטנים שבחבורה. ברקע מוסיקה ויאטנמית שמנגנת להקה קטנה היושבת לצד הבמה, עם שתי הזמרות היפיפיות בעלות קול הזמיר. המופע שבו מופיעות הבובות ובמת המיים שממנה מגיחים דרקונים ויצורים אחרים הינו מחזה מעורר התפעלות.

רכבת הלילה: סעו ברכבת הלילה מהנוי לסאפה ומסאפה להנוי. הרכבת הנה - ח ו ו י ה !!!

תישבו בקרון הפרטי שלכם, הזדמנות לזמן איכות משפחתי, היכן בפעם האחרונה הילד שלכם בילה ברכבת לילה???

הנסיעה בוואן: הרכבים הד"כ גדולים נוחים וממוזגים. בנסיעות הארוכות (הנוי – הלונג ביי, הו צ'י מין סיטי – קאן טאו, סאפה – השוק של יום ראשון) מומלץ לשחק משחקי דרך שמלכדים את המשפחה.


לאודות ויאטנם לחצו כאן