לאוס

טיול ללאוסמעוניינים לקצר 70% מהשקעת הזמן בתכנון הטיול ואף לחסוך בעלויות? 


הפתרון לכך הוא פשוט ויעיל - עבודה ישירה עם סוכנות נסיעות נפלאה במזרח - Viet Bamboo Travel . 


אשמח לשתף אתכם בחוויה האישית שלי ומדוע אני כה ממליצה עליהם.  

אתרים וערים בלאוס

אספנו עבורכם אתרים וערים

 בלאוס שאסור לפספס! 

ויזה ללאוס

כל מה שצריך לדעת


 בנוגע לקבלת ויזה ללאוס.

אודות לאוס

מידע כללי וטיפים שיחסכו לך זמן וכסף יקרים.  

*חשוב לקרוא לפני הזמנת טיסות למזרח! 

תכנית טיול מומלצת ללאוס

תכנית טיול מומלצת ביותר שבנינו עבורכם. 

*התכנית בנויה באופן פרטני במיוחד! 

מקומות שחייבים לראות כאשר עושים טיולים ללאוס 


לואנג פראבנג, בירת המחוז הצפוני של לאוס, (ולשעבר בירת המדינה בימיה כממלכה) נחשבת למוקד תיירותי מרתק במיוחד עם שפע של אטרקציות, אדריכלות מיוחדת המשלבת סגנונות שונים, שווקים, מקדשים וחיי לילה פעילים.  


ויינטיאן, עיר הבירה של לאוס, נמצאת על עיקול נהר המקונג והיא העיר הגדולה במדינה. בויינטיאן תוכלו ליהנות משילוב של מיוחד של עבר והווה, לבקר במוזיאונים ומקדשים מעוטרי פסלי בודהה ולקנות בשווקים מקומיים. העיר מוקפת אתרי טבע נפלאים המתאימים גם לסיורים רגליים וגם לנופש. 

  

מישור הכדים, אתר ארכיאולוגי על רמת פווסואוון בו פזורים מאות ואולי אלפי כדים ענקיים. קיימות כמה תיאוריות לגבי ייעודם של הכדים, אולי שימשו להכנת משקה מקומי או שימשו לקבורה, אך לא ידוע מי הכין את כל הכדים, מתי ואיך הם הובאו לאזור שהרי אין הם עשויים מאבן מקומית. 

טיול ללאוס 

 

לאוס, מדינה שהזמן כמעט ולא נגע בה, והמערב כמעט ולא ניכר בה. נופיה פראיים, מרבית תושביה שומרים על אורח חיים עתיק וכפרי ותיירים שביקרו בה מספרים על שלווה פסטורלית ועל קצב זמן שונה ורגוע. 

 

טיול ללאוס מספק הצצה לאורח חיים רגוע ונינוח. רבים מתושבי לאוס מתגוררים בבתי קש ועץ הבנויים על כלונסאות ומתפרנסים מחקלאות אורז.  

 

אוכלוסיית לאוס מורכבת מקבוצות אתניות רבות ובהרי הצפון חיים שבטים שונים המקיימים אורח חיים מסורתי.  

 

יחד עם אוכלוסייה מגוונת ונעימה, לאוס התברכה בטבע עשיר ומגוון: צפון המדינה הררי ומאופיין בעיירות וכפרים קטנים. יערות עבותים מכסים את מרבית שטחה ומהווים בתי גידול לצמחים ובעלי חיים רבים.  

 

נהר המקונג החשוב, זורם דרכה ומהווה גבול טבעי עם תאילנד לאורך קילומטרים רבים ואכן, מרבית האוכלוסייה מרוכזת באזור הנהר הגדול ושם נמצאת בירת המדינה, ויינטיאן. 

 

לאוס פתחה את שעריה לתיירים בשנים האחרונות והדבר ניכר בשיפור תשתיות במדינה, אולם לאוס עדיין נמצאת כמה צעדים אחרי מדינות מתויירות בדרום מזרח אסיה, מה שאמנם מקנה לה צבע אותנטי יותר אך מצריך ידע רב לשם התמצאות. כמובן שניתן גם להזמין טיול מאורגן ללאוס.