ספארי בטנזניה

איך נראה יום בספארי

ספארי בטנזניה

את שעת היציאה קבענו בכל יום עם דניאל המדריך הנפלא שלנו. 

 

בדרך כלל לא התעצלנו ויצאנו ממש מוקדם מיד לאחר ארוחת הבוקר המפנקת בלודג'. 

 

כבר ביציאה משטח הלודג' מתחיל יום צפיה בחיות ובאורח חייהן .בוקר (באחד הימים היה זה 05:30 בבוקר) 

 

נוסעים, בכל פעם כשמישהו מהנוסעים מזהה משהו מעניין, עוצרים, עומדים (הגג פתוח), צופים, מצלמים, ורק לאחר שמודיעים לנהג ("סוואה סוואה= הכל בסדר) ממשיכים. 

 

הנהג שלנו, דניאל, ידע מה לחפש והיכן, דניאל היה בקשר עם נהגים נוספים בסביבה ואם היה אירוע מיוחד כמו למשל, טרף בזמן אמת, או חיה נדירה, לא ויתר והתעקש להגיע בהקדם למוקד האירוע.  

 

בזכות דניאל ומכשיר הקשר שלו היתה לנו ההזדמנות לראות נמר בפעולה, משפחת אריות שהחליטה להתמקם על הדרך, עדר פילים שחצה את הדרך, וציטה טורפת אנטילופה. 

 

בכל יום בצהריים הגענו לאיזורי מנוחה יעודיים בשמורה, שם עצרנו ואכלנו את המטעמים שהוכנו לנו במלון ואשר נארזו לנו במנות אישיות. 

לתכנן ספארי אמיתי באפריקה

לאחר ארוחת הצהריים ממשיכים בנסיעה ובחיפוש אחר "מצבים אטרקטיביים". הנופים משתנים עם רדת השמש, החיות מתכוננות לשעות הערב, אותה דרך שעברנו בה בשעות הבוקר, נראית שונה כל כך בשעות אחה"צ והערב. 

 

בכל יום כשהגענו ללודג' של אותו היום, ליוותה אותנו תחושת סיפוק והנאה ובצידה תמיד הפתעה לגלות את המקום הבא. כל לודג' היה כל כך יחודי, פנינת ציויליציה בלב אפריקה, כל יום הצטערנו על שאנו נאלצים לעזוב את המקום הקסום מחר בבוקר, כל זה כדי להגיע למקום הבא ולהתאהב מחדש. 


לפרטים נוספים אודות טיולים לטנזניה וזנזיבר, צרו עמנו קשר

ג'ירפות בספארי של טנזניה
ספארי אמיתי בטנזניה
להגשים חלום - ספארי באפריקה
לעשות ספארי בטנזניה