חוף מוי נה - Mui Ne 

מוי נה ידועה בדיונות חול אדומות ולבנות המשתרעות על פני עשרות קילומטרים, ובהן עצי קוקוס. 

החופים מדהימים והמים נקיים וכחולים. 

פסטורליה אמיתית ושקט שמופר מידי פעם ע"י נערות הצ'אם המסתובבות בלבוש ירוק.  

 

מוי נה, ממוקמת במרחק של מספר שעות נסיעה מהו צי מין, הינה עיירת חוף שקטה יחסית, פנינה על הים. באזור מוינה תוכלו למצוא הרבה חופים בתוליים. 

חבר שחזר משם לא מזמן השווה את החוויה שלו במוינה לחוויית הנסיעה לסיני של שנות השבעים. 

 

אמנם תוכלו למצוא במוינה לא מעט מלונות מפוארים, אך בכל זאת מגיעים אליה לא מעט מטיילים בכדי לנוח בבקתות עץ פשוטות על החוף.

ברוב החופים תוכלו למצוא כסאות נח וערסלים שתלויים לנוחיות המבקרים. מקום מושלם למנוחה. 

 

חוף הים של מוי נה, מהמם ביופיו, המבקרים יכולים לשחות במים הכחולים של הים, להחליק על דיונות החול, להרגע בבריכות השחיה של אתרי הנופש. ב Mui Ne Market אפשר למצוא סוגים רבים של דגים ופירות ים טריים וכן מאכלים מקומיים. 


באיזור יש הרבה רוחות ועל כן הוא מתאים לגלישה. ברחובות מוי נה ניתן לראות לא מעט גולשים שהגיעו לאיזור כדי לנצל את תנאי מזג האויר. ניתן ללמוד גלישה במוי נה. התקופה הטובה ביותר היא בין החודשים נובמבר למרץ החל משעות לפני הצהריים ועד לשעות הערב. בנוסף ניתן ללמוד במוינה להשיט מפרשיות.חוף מוי נה - Mui Ne

התמונה באדיבות מרכז התיירות הויאטנמי

אטרקציות באזור מוי נה 


בסביבה של Mui Ne, ניתן לטייל בדיונות החול המהממות, הלבנות והאדומות. מומלץ לצאת לטיול באיזור עם רכב  4X4 לטיול מרגש בדיונות במיוחד בשעת הזריחה או בשקיעה. הנסיעה עוברת בכפרי האיזור. 

מקומות נוספים באיזור הינם: כפר הדייגים Lang chai Mui Ne, המקום יפיפה, מול הכפר משייטות המון סירות דייגים והמראה מהמם. The Fairy Stream הינו נחל קטן ורדוד עם מיים צלולים, הזורם בתוך הדיונות הצבעוניות, הדיונות והנחל נראים כיצירת אומנות מיוחדת.

באיזור, ציפורים טרופיות שאפשר לשמוע את ציוצם. בניין אונג הואנג וקומפלקס Po Sha Nu Cham Tower.