טיול להודו

גלו את הודו המרתקת והאקזוטית

מעוניינים בטיול מרתק לגואטמלה התפור אישית להעדפותיכם?

רוצים לקצר 70% מהשקעת הזמן בתכנון הטיול ואף לחסוך בעלויות הטיול?

הורידו את המדריך לנוסע להודו >> 

בליווי והדרכה של סוכנות נסיעות מקומית בהודו אשמח לשתף אתכם בחוויה האישית שלי ומדוע אני ממליצה על סוכנות נסיעות נפלאה בהודו - Earthen Experiences.

לקבלת כל המידע על הודו - לחצו כאן

יחסוך לכם זמן יקר וכסף! 

מומלץ לקריאה בטרם הזמנת טיסות למזרח!

למידע על טיול להודו עם ילדים - לחצו כאן

הודו היא יעד מושלם לטיול עם ילדים!

למסלולי טיול מומלצים בהודו לחצו כאן

תכניות מומלצות מפורטת לטיול בהודו!

תגובות וחוויות מניסיון אישי!

הסבר על טיול פרטי בהתאמה אישית להודו מומלץ מאוד!


מדריך למשתמש - ההוראות הנכונות חשובות מאוד וישפיעו על השפעת מסכת כף הרגל.

הודו הינה מדינה מרתקת ומיוחדת. לנוסע יש מספר אפשרויות לסוגי טיול וחוויות שונות. כדי להצליח לראות את מה שמעניין אתכם בזמן העומד לרשותכם, התפתח בהודו סגנון טיול פרטי תפור אישית. ב"טיול תפור אישית" מתאימים מסלול טיול התפור להעדפותיכם, לזמן העומד לרשותכם ולתקציב העומד לרשותכם. קבוצת מטיילים יכולה להיות זוג אחד, משפחה עם ילדים או מספר משפחות או זוגות. 

לכל קבוצה בכל אזור בו מטיילים צמוד וואן עם מדריך מקצועי ונהג. באופן זה הטיול  נוח ויעיל מבחינת לו"ז ומאפשר ליהנות ולראות בדיוק את מה שרוצים. הלווי הצמוד מתחיל בשדה התעופה בהגיעכם להודו, ממשיך לאורך הטיול בהתאם לתכנון, וכולל העברות בימים חופשיים אם רציתם כאלו, כך תוכלו להיות רגועים וליהנות מנוחות מקסימלית עד לעליה למטוס בדרך חזרה.

כמה עולה טיול להודו ומה משפיע על המחיר?


למחיר טיול פרטי תפור אישית ישנם מרכיבי עלות רבים כגון, כמות המטיילים, דרגת בתי המלון הרצויה, כמות ימי הטיול, כמות הימים החופשיים, מספר הארוחות הכלולות, טיסות ורכבות פנים, הדרכות, נהג וואן, כניסות לאתרים ועוד.

חשוב גם להבין שטיול פרטי ל 2 יהיה יקר יותר לאדם לעומת טיול למשפחה של 5 או של שני זוגות, מאחר שעלות הרכב המדריך והנהג נחלקת על פחות אנשים.

עלות טיול פרטי בהודו הנה נמוכה יחסית למדינות רבות. עלות של טיול פרטי למשפחה של 5 יכולה לכן לנוע בטווח רחב ועל פי רוב בתחום של עד 100-150$ ליום לאדם .

רמת המלונות בהודו


רוב התיירים הישראלים מעדיפים להתגורר במלונות של 4 כוכבים. במלונות אילו תוכלו למצוא חדרים מרווחים ונקיים, אינטרנט חופשי, ארוחות בוקר המתאימות לתייר המערבי, ארוחות עשירות המשלבות את מטעמי המזרח, עם אוכל מערבי ומוכר. ניתן למצוא מלונות של שלושה כוכבים בהודו שהינם נקיים וחדשים באזורים מרכזיים ובנגישות טובה לאתרי התיירות. לעתים מלונות של שלושה כוכבים אינם ברמה המספקת את התייר המערבי.

לא מומלץ להזמין מלונות ללא המלצה ובאופן עצמאי. מלונות של שלושה כוכבים אנו ממליצים להזמין רק באמצעות סוכנות אמינה שמכירה את המלונות.