הצהרת נגישות

באתר 'אקזוטיק', אנחנו מתמקדים בנושא של נגישות בכל הרמות ולכלל הגולשים באתר שלנו. למרות המאמצים הגדולים שביצענו עד כה, אנחנו משתדרגים ומבקשים להבטיח גישה שוויונית ונגישות מיטבית לכולם.


אתרי "Google Sites" הם אתרים שבונים באמצעות פלטפורמת הבנייה של גוגל. הם מיועדים לשימוש בקהל רחב ומספקים כלים יחסית פשוטים ויעילים ליצירת אתרי אינטרנט. מדובר בפלטפורמה נגישה באופן טבעי, ולכן יש בה יתרונות מובנים רבים.


הנגשת אתרי "Google Sites" יכולה לכלול את הפרטים הבאים:


ניווט נגיש: ניתן לכלול תפריטים מרובים ואפשרויות ניווט מרובות באתר כך שגולשים יכולים לנווט בקלות ולמצוא את התוכן שהם מחפשים.


תמיכה בדפוסי מקלדת: ניתן להוסיף אפשרויות שימוש במקלדת לניווט ולשליטה בתוכן באמצעות מקשי הקיצור.


תיאורי תמונות: לחלק הארי של תמונות ורכיבי מדיה באתר יש תיאורים תקניים (alt), כך שגם משתמשים שאינם יכולים לראות יוכלו להבין את התוכן.


בנייה מותאמת: הפלטפורמה מאפשרת להתאים את התצוגה והתכנים על ידי שינויי פריסה והתאמה לתצוגת מסך רצויה.


כמה מילים על נגישות טכנולוגית של אתרי ה-"Google Sites" 

אנו מאמינים כי גוגל משקיעה משאבים בפיתוח של טכנולוגיות מתקדמות שמטרתן לשפר את חוויית הגלישה והשימוש באתרי "Google Sites" עבור אנשים עם מוגבלויות או אנשים שמשתמשים בטכנולוגיות סיוע שונות. 

סביר להניח שזה כולל גם אפשרויות לשלוט באתר באמצעות קוראי מסך, תמיכה בתצוגה טקסטואלית נגישה וכלים נוספים שמסייעים לאנשים במוגבלויות לגלוש באופן מונגש ברחבי האינטרנט.

נגשות האתרים בפלטפורמה "Google Sites" היא תהליך מתמיד, ולכן אנו באקזוטיק משתדלים לעקוב אחר המלצות עדכניות ושואפים לאמץ את כל הכלים ותוכנות הזמינות שעומדים לרשותינו שגוגל מציאים.


כמו כן, אנו משתדלים לעקוב אחר המלצות מפורטות בתקנות הישראליות (ת"י 5568) ובמסמך WCAG2.1 הבינלאומי במטרה לשפר את הנגישות של התוכן באתרנו לרמת AA.

הנגשת האתר הוא נושא עקרוני עבורנו, ואנו משתדלים לשפר אותו באופן מתמיד. אנחנו חושבים ששוויון זכויות הגולשים לגלוש באינטרנט בכבוד ובשוויון הם עקרונות חשובים מאוד.


אנו באקזוטיק חושבים שטיולים הם חוויה רב חושית שמשלבת הנאה עם למידה. אנו מאמינים כי כל אדם יכול לטייל בהתאם לתחומי העניין שלו ולמגבלותיו, אם קיימות.

אנו תומכים בכל אדם שיש לו העדפה או קושי מכל סוג, בין אם קושי פיזי, מנטלי, תקציבי, או כל העדפה או קושי או מגבלה אחרת, ומנסים לעשות ככל שאפשר כדי לסייע בבניית מסלול מתאים מול החברות המקומיות שאיתם אנחנו בקשר.


שדרוגים וההתאמות שבוצעו בכדי להנגיש את האתר


בלתי נמנע להגיע למצב בו יתגלו אפשרויות או חלקים באתר שעשויים לא להיות נגישים באופן מושלם. אנו ממשיכים להשקיע מאמצים לשפר את הנגישות של האתר, כדי להבטיח שכל המשתמשים יהיו מרוצים מחוויית השימוש. אם נתקלתם בכל בעיה או אילו בנושא נגישות באתר, נשמח לקבל מכם משוב באמצעות הטופס ליצירת קשר המופיע באתר (למעבר לטופס ליצירת קשר, לחצו כאן) או בדרך אחרת באמצעות פנייה לרכז הנגישות שלנו במייל orit.ariel@flomin.co.il.

לצורך טיפול יעיל בבעיות נגישות, אנחנו נעריך מאוד אם תשלחו לנו את הפרטים המלאים של בעיית נגישות שנתקלתם בה:


דרכי פנייה לבקשות והצעות שיפור בנושא נגישות – פרטי רכז הנגישות:

שם: דרור פלומין / אורית אריאל פלומין

טופש צור קשר באתר - Google Forms: קישור לטופס ליצירת קשר - לחצו כאן

מייל: orit.ariel@flomin.co.il

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 17.10.23