קבלו את המדריך לנוסע להודו

גלו את קסמי הודו האותנטית כפי שרק המקומיים מכירים ...

שלום, שמי אורית ואני רוצה להעניק לכם במתנה את המדריך לנוסע להודו!

וגם את ספר הפסטיבלים, שכולל מעל ל 60 פסטיבלים, כולל פירוט ותמונות,  שמתקיימים בכל שנה בהודו!

,,לאחר שטיילתי בהודו והתאהבתי בה, בחושניות, בצבעים, באוירה, באנשים מסבירי הפנים, במקדשים, בטקסים ובפסטיבלים הרבים, בהמולה, בשקט, בנופים, חזרתי שוב. הכרתי מסלולים מתויירים, וגם פינות קסומות, מקומות שרק מקומיים מכירים, בהם לא נפגשתי כלל בתיירים אלא רק במקומיים, הודו המרגשת, החוויתית והאותנטית, במלוא תפארתה.

לאחר שצברתי ניסיון רב בייעוץ למטיילים בהודו, החלטתי לשתף את הידע והניסיון הרב שצברתי.

עד היום, סייעתי לאלפי מטיילים בהרכבים שונים, להנות מטיול חלומי בהודו. טיול שמתאים לרצונות ולהעדפות השונות של כל אחד. וכמובן, סייעתי למטיילים לחסוך הרבה זמן, תסכול וכסף.

,,


אורית פלומין

יחד עם המדריך תקבלו את ספר הפסטיבלים! פירוט ומידע על כל הפסטיבלים בהודו לפי חודשים.

 הורידו עכשיו את המדריך לנוסע להודו, בדרך לטיול החלומות שלכם, והצטרפו לאלפי אנשים שנהנים מההמלצות שלי. 

מלאו עכשיו את פרטי הקשר וקבלו מיד ובחינם את המדריך לנוסע להודו!  

המדריך כולל

ספר הפסטיבלים של הודו 

כולל מידע על מעל ל 60 פסטיבלים המתקיימים בכל שנה בהודו. מי שמכיר את הודו יודע שחלק משמעותי וחוויתי מהטיול בהודו הינו השתתפות באחד מהפסטיבלים המרשימים שמתקיימים ברחבי הודו.

מה מיוחד בפסטיבלים? כמויות החוגגים, השירה והריקודים ברחובות, הצבעוניות של הסארי החגיגיים שלובשות הנשים, בפסטיבלים ניתן לראות את המנהגים, התפילות, את התהלוכות הארוכות שבהם גם חיות משתתפות, בדרך כלל  פילים מקושטים, סוסים אצילים, שוורים ועוד. התהלוכות כוללות הרבה קישוטים, כולל קישוטי אור, בדים צבעוניים, פעמונים, פרחים ועוד.

הפסטיבלים מוציאים את המנהגים והטקסים אל מחוץ למקדשים, אל הרחוב, אל האנשים. מנסיון, חוויה של פסטיבל עוטפת את מי שנמצא שם בחוויה חושית ומרתקת. המקומיים מרגישים בדרך כלל שמחים לראות מישהו זר בסביבה. יש סיכוי שיפנו אליכם, ישתפו אתכם, יציעו לכם לאכול. הכל בחביבות רבה,  באהבה, ובידידות.

ספר הפסטיבלים יאפשר גם לכם לתכנן את הטיול כך שלפחות תבלו בפסטיבל אחד. הספר מחולק לפי חודשים לנוחיות המשתמשים בו.