טיול לנפאל 

טיול לנפאל - גלו את נפאל המרתקת והאקזוטית 

 

מעוניינים בטיול מרתק לנפאל תפור אישית להעדפותיכם?  

 

רוצים לקצר 70% מהשקעת הזמן בתכנון הטיול ואף לחסוך בעלויות הטיול? 

 

הורידו את המדריך לנוסע לנפאל 

ולימדו איך לטייל שמשתמשים בסוכנות נסיעות מקומית בנפאל! 

 

אשמח לשתף אתכם בחוויה האישית שלי ומדוע אני כה ממליצה על סוכנות נסיעות נפלאה בנפאל  -Harvest Moon. 

נפאל טיפים חשובים

רכזנו עבורך מידע כללי וטיפים חשובים מאוד שיחסכו לך זמן וכסף יקרים. 


חשוב לקרוא מידע זה לפני הזמנת טיסות למזרח!!!! 

טיול עם ילדים בנפאל

נפאל היא יעד נפלא לטיול עם ילדים 

טיול מומלץ בנפאל

מניסיון אישי, תגובות וחוויות מטיילים בנינו עבורכם באופן מפורט, תכנית טיול מומלצת ביותר.    


מה זה בדיוק טיול פרטי לנפאל תפור אישית? מומלץ מאוד! 

 

נפאל הינה מדינה מרתקת ומיוחדת  ועם אפשרויות לסוגי טיול וחוויות שונות. 

כדי להצליח לראות את מה שמעניין אותך בזמן העומד לרשותך התפתח בנפאל סגנון טיול פרטי תפור אישית.  

 

ב"טיול תפור אישית" מתאימים מסלול טיול התפור להעדפותיכם ולזמן העומד לרשותכם. קבוצת מטיילים יכולה להיות זוג אחד, משפחה עם ילדים או מספר משפחות או זוגות. לכל קבוצה בכל אזור בו מטיילים צמוד וואן עם מדריך מקצועי ונהג. באופן זה הטיול הינו נוח ויעיל מבחינת לו"ז באופן מקסימלי המאפשר ליהנות ולראות בדיוק את מה שרוצים בתכולה מקסימלית על פי רצונות המטייל.  

 

הלווי הצמוד מתחיל בשדה התעופה עם בהגיעכם לנפאל, ממשיך לאורך הטיול בהתאם לתכנון, ואפילו כולל העברות בימים חופשיים אם רציתם כאלו, כך תוכלו להיות רגועים וליהנות מנוחות מקסימלית עד לעליה למטוס בדרך חזרה. 

כמה עולה טיול לנפאל ומה משפיע על המחיר?


למחיר טיול פרטי תפור אישית ישנם מרכיבי עלות רבים כגון, כמות המטיילים, דרגת בתי המלון הרצויה, כמות ימי הטיול, כמות הימים החופשיים , כמות הארוחות הכלולות, טיסות ורכבות פנים, הדרכות, נהג וואן, כניסות לאתרים ועוד. 

חשוב גם להבין שטיול פרטי ל 2 יהיה יקר יותר פר אדם לעומת טיול למשפחה של 5 או של שני זוגות מאחר שעלות הרכב המדריך והנהג נחלקת על פחות אנשים.  

 

בגדול עלות טיול פרטי בנפאל הנה נמוכה מאוד יחסית למדינות אחרות - אפילו נמוך יותר מויאטנם. עלות של טיול פרטי למשפחה של 5 יכולה לכן לנוע בטווח רחב ועל פי רוב בתחום של עד 100$ ליום לאדם . 

רמת המלונות בנפאל


רוב התיירים הישראלים מעדיפים להתגורר במלונות של 4 כוכבים. במלונות אילו תוכלו למצוא חדרים מרווחים ונקיים, אינטרנט חופשי, ארוחות בוקר המתאימות לתייר המערבי, ארוחות עשירות המשלבות את מטעמי המזרח, עם אוכל מערבי ומוכר. ניתן למצוא מלונות של שלושה כוכבים בנפאל שהינם נקיים וחדשים, באיזורים מרכזיים ובנגישות טובה לאתרי התיירות. לעתים מלונות של שלושה כוכבים אינם ברמה המספקת את התייר המערבי.  

 

לא מומלץ להזמין מלונות ללא המלצה ובאופן עצמאי. מלונות של שלושה כוכבים אנו ממליצים להזמין רק באמצעות סוכנות אמינה שמכירה את המלונות.