מדוע כדאי לנסוע עם סוכנות נסיעות מקומית? 

סוכנות נסיעות הכי טובה לויאטנם 


רציתי לשתף אתכם בחוויה האישית שלי ומדוע אני כה ממליצה על נסיעה עם סוכנות נסיעות מקומית ככלל ועם Viet Bamboo Travel בפרט. 

מומלץ מאוד להוריד את המדריך לנוסע לויאטנם שהכנתי עבורכם. המדריך  יעזור לכם ליהנות מטיול חלומי פרטי ולחסוך הרבה זמן, תסכול וכסף.  


הקושי בעבודה עם סוכנות נסיעות ישראלית... 


ישנם בארץ מספר משרדי נסיעות שמציעים טיולים לויאטנם, קמבודיה ולאוס. כאשר התחלתי לתכנן את הטיול עבור משפחתי פניתי לחלקם ובקשתי הצעות. מהר מאוד ראיתי כי לגבי כמעט כל שאלה או בקשה נאלצתי להמתין לעתים יומיים או שלושה כדי לקבל תשובה רק כדי שמיד אמתין עוד 3 ימים כאילו לתשובה לשאלה משלימה... 

 

בשיחה עימם הבנתי שהסוכן הישראלי פונה לסוכנים מקומיים עימם הוא עובד וממתין לתשובה לצורך תרגומה והעברתה אלי... בנוסף המחירים היו יקרים יחסית.  

הפתרון! עבודה עם סוכנות מקומית בויאטנם!! 


ביצעתי דוקטורט שלם כדי למצוא סוכנות אמינה עם המלצות אמינות ובמחירים נמוכים ולבסוף מצאתי את דיוייד וג'ניפר - מסוכנות VIET BAMBOO TRAVEL . 

 

אופן העבודה עם דיוויד ועם ג'ניפר משלב תכנון הטיול ועד לשרות בפועל שקבלנו מהם ומהסוכנות במהלך הטיול כבשו אותי ואת כל משפחתי. במבו מציעה אפשרות לתפירה אישית של מסלול הטיול בהתאמה מלאה לטעמי הנוסעים ולמשך הזמן והמועדים העומדים לרשותם. 

 

ניתן לשלב מסלולים באזורים שונים עם ימים חופשיים ולבחור מלונות בדרגות שונות הכל לפי רצונכם. כל המסלולים מלווים על ידי מדריכים מקצועיים והינם ברכבים נוחים וממוזגים עם נהג צמוד. תכנון הטיול מול במבו היה מהיר. תיקשרנו באמצעות מייל סקייפ או טלפון כאשר בד"כ העדפנו תקשורת במייל. 

היתרון הגדול שקיבלנו בעבודה מול "במבו": 

באופן מהיר ויעיל סגרנו את התכנית. העלות הסופית הייתה המוכה משמעותית מההצעות שקבלתי מסוכנויות ישראליות ומסוכנויות מקומיות אחרות.  

תוך כדי הטיול קיבלנו מענה לגבי כל שאלה או בקשה שהעלנו, בכל שעה ותמיד עם הרבה רצון טוב ואוירה נעימה. 

 

מערכת היחסים שנוצרה ביננו היתה נהדרת וחזרנו בתחושה שכל מי שנוסע לויאטנם צריך להכיר את הסוכנות, ואת דיוויד וג'ניפר, ולעשות את הטיול דרכם מאז כל מי שהפנינו לדייוד וג'ניפר נהנה מאוד וחסך כסף רב. (אני מניחה שראיתם את ההמלצות בדף האינטרנט שהגעת דרכו אלי או כאן באתר). 

 

אני מאוד מאוד ממליצה לכם לפנות לבמבו ולהתחיל לתכנן את הטיול שלך איתם. המלצתי היא לסגור את כרטיסי הטיסה עד לויאטנם מישראל ולתת לו לטפל בכל הטיול מרגע ההגעה עד מועד העזיבה כולל טיסות הפנים 

 

אם לא מתאים לכם מכל סיבה לתקשר בכתב באנגלית אשמח לעזור לכם – תעבירו אלי בעברית את הפרטים להלן ואני אסייע בקשר. 

 

כדי לייעל את תכנון הטיול וקבלת ההצעה מבמבו לחץ כדי לקבל את - המידע הנדרש לשלוח לסוכנות "במבו" לצורך קבלת הצעה מתאימה 

נסיעה לויאטנם עם סוכנות נסיעות הכי עדיפה

ליצירת קשר עם סוכנות נסיעות במבו 

לחצו כאן ליצירת קשר