המלצות‏ > ‏

המלצות נפאל

כדאי לקרוא  המלצות של ישראלים שכבר נהנו מאוד מעבודה ישירה עם סוכנות נסיעות מקומית בחו"ל בכלל ובנפאל בפרט.

ממליץ בחום על הסוכנות ועל אמול 

אורית שלום, ראשית הייתי מציין לשבח את הגישה המאוד שירותית של אמול ושל הצוות במשרד, הם בהחלט דאגו ועשו את מירב המאמצים על מנת לכוון ולפגוע לדרישות ולציפיות שלי. היית לי תחושה שיש מי שדואג לי ושאני בידיים טובות תוך כדי התחשבות בעלות תועלת של כסף מול תמורה ... זה חשוב לי מאוד בטיולים שכאלה. אחת העצות שנתנו לי לכל אורך הדרך היא שלא כדאי לי לנהוג בעצמי, בהתחלה התמרמרתי אבל הסתבר בדיעבד שזו אחת העצות הכי נכונות בנאפאל, לדעתי הנהיגה שם היא פרועה ומאוד מאוד מסוכנת ולכן שמחתי ששמעתי בקולם ולא נהגתי. כל הסיורים והאטרציות היו בהחלט ראויים ובוצעו בצורה טובה נעימה ומתוכננת על ידי אמון וצוותו. חייב לציין את הנהג המקצועי שהיה איתנו, באדרי, בחור שקט נחמד ובעיקר בהחלט הייתי מגדירו נהג מקצועי ששמר על שלווה לכל אורך הדרך והעביר אותנו בבטחה בדרכים מסוכנות לכל אורך הטיול. הרכב גם הוא היה בסדר גמור.
לסיכום הייתי ממליץ בחום על הסוכנות ועל אמול וניתן להפנות אליי לקוחות כדי לשמוע פרטים נוספים. 
רמי בר קדם


אין לתאר את המסירות והדאגה והאיכפתיות של החברה כדי שנהנה כמה שיותר
שלום אורית. בעלי ואני חזרנו מטיול בן שבועיים בנפאל. על פי המלצתך ארגנו את הטיול חברת harvestmoon בניהול אמול ואחיו אמוד. הטיול היה מוצלח בכל קנה מידה. ארגון למופת. הכל עבד לפי התכנית ואף מעבר לזה. המדריך היה צמוד אלינו כל הטיול ועזר בכל נושא שביקשנו. התכנית היתה מאד מגוונת וכללה את כל מה שרצינו לראות ולעשות בנפאל במסגרת הזמן כולל טרק של 4 ימים מוצלח מאד . אין לתאר את המסירות והדאגה והאיכפתיות של החברה כדי שנהנה כמה שיותר. ממליצים בחום על harvestmoon בנפאל. בברכה
יונה וחנוך קליינמן,נהריה.היה לנו טיול נהדר, מרגש ומרחיב לב. אמול היה יוצא מן הכלל
שלום אורית, בעצם חזרנו כבר לפני שלושה שבועות ונזכרתי שלא כתבתי לך. ומצד שני סיפרתי על האתר שלך ועליך לכל כך הרבה אנשים..
היה לנו טיול נהדר, מרגש ומרחיב לב. אמול היה יוצא מן הכלל. דאג לנו כמו גננת. ברגישות, מקצועיות, ידענות ובהמון חום. גם הנהגים, הפורטר המעולה שהתלווה אלינו והצוותים בבתי המלון עשו מעל ומעבר עבורנו. בדיעבד, גם המסלול שהצעת (ואימצנו כמעט במלואו) היה קליעת בול. המון המון תודה.
מושיק, תל אביב