נפאל‏ > ‏

אודות נפאל

אודות נפאל - כל המידע על נפאל במקום אחד!


נפאל הינה  מדינה מרתקת!!!!! באתר זה רציתי לשתף אתכם בחוויה האישית שלי של טיול לנפאל ומדוע אני כה ממליצה על נסיעה עם סוכנות נסיעות מקומית ככלל ועם Harvest Moon בפרט. 

מומלץ מאוד להוריד את המדריך לנוסע לנפאל שהכנתי עבורכם. המדריך יעזור לכם ליהנות מטיול חלומי פרטי ולחסוך הרבה זמן, תסכול וכסף.

בביקור בנפאל תוכלו לחוות חוויות מרתקות מכל סוג צבע או סגנון המתאימות למבוגרים וילדים כאחד. מאחר והאזור ודרכי ההתנהלות והטיול בו אינם מוכרים לכל אחד מומלץ מאוד לקרוא דף זה לפרטים ולקבל מידע חשוב ביותר שיסייע מאוד בתכנון וביצוע הטיול. לחצו למעבר לטיול המומלץ שלי.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר לכל שאלה או התיעצות

נפאל רקע כללי

נפאל שוכנת בדרום אסיה וגובלת בסין מצפון ובהודו ממערב, ממזרח ודרום. נפאל הינה אחת מהמדינות היפות ביותר בעולם, עם טבע עוצמתי הכולל את הפסגות הגבוהות ביותר בעולם, מול עמקים ירוקים ונהרות שוצפי מיים.

טיול בנפאל משלב בתוכו טבע, כפרים שנראה כאילו הזמן עצר בהם מלכת, מקדשים מלאי אוירה, עולם שלם של אמונות ומנהגים, מיתולוגיות וסיפורים שלחלקם יש אחיזה במציאות גם היום, כמו למשל קיומה של האלה החיה, הקומארי וחשיבותה הרבה לנפאלים,

בנפאל תפגשו צבעוניות רבה, שאת חלקה הטבע יצר וחלקה נבנתה ונצבעה בידי אדם. בנפאל תפגשו אנשים מסבירי פנים, ילדים, אנשים מאמינים, אנשי דת, וחקלאים בכפרים.

טיולכם יוביל אתכם בין שבילים פתלתלים בהרים, על גשרים תלויים על פני נהרות שוצפים, לפסגות מהן תצפו על זריחות ועל שקיעות, לשייט בנהרות, לאגמים קסומים, למקדשים הנטועים אי שם בהרים, להרבה שקט וטבע, לאויר פסגות.

נפאל לא עוד יעד לתרמילאים בלבד, אלא מדינה קסומה ומרתקת שמתאימה לטיולי משפחות, זוגות וקבוצות חברים. תוכלו למצוא בה מגוון רב של טיולים, אתרים ופעילויות, בהתאם לאופייכם ולהעדפותיכם.


הסבר גיאוגרפי קצר על נפאל

לנוסעים לנפאל אנו ממליצים לטייל בשלושה איזורים עיקריים ולהקדיש לנסיעה לפחות 10 ימים,

(ראה מפת התמצאות ומסלול טיול מומלץ בהמשך) :
  • עמק קטמנדו 
  • פוקרה ורכס אנפורנה 
  • שמורת צ'יטואן

 מפת התמצאות ומסלול טיול בהמשך

המקומות העיקריים המוזכרים במסלול הטיול המומלץ באתר מסומנים על גבי המפה להלן להתמצאות נוחה .

נפאל


המדריך לנוסע לנפאל