אקזוטיק - אתר המלצות על טיולים אקזוטיים בעולם


שלום, שמי אורית ואני רוצה לשתף אתכם בידע הרב שצברתי, ולסייע לכם לטייל ליעדים אקזוטיים במיוחד במזרח - ויאטנם, קמבודיה ולאוס כמו כן באפריקה - טנזניה וזנזיבר ואחרון חביב טיול לסין.

לפני מספר שנים, לאחר טיולים רבים במקומות קסומים בעולם, ומתוך אהבה לטיולים ולמרחבים, החלטתי לשתף מטיילים נוספים בידע והניסיון הרב שצברתי.

מאז סייעתי למאות מטיילים לתכנן טיולים חלומיים ולחסוך הרבה זמן, תסכול וכסף. על בסיס הידע שצברתי והמלצות של נוסעים נוספים, כתבתי שני מדריכים מפורטים (בינתיים) לשתי טריטוריות: הראשון לווייטנאם, קמבודיה, ולאוס, והשני לטנזניה וזנזיבר.


מידי יום אני מקבלת תגובות ותודות רבות מגולשים באתר, 
אני מזמינה גם אותך להוריד את המדריכים ולהתחיל לתכנן את החופשה הבאה.


טיול אקזוטי מומלץ לויאטנם

טיול אקזוטי בווייטנאם
מדינה מרתקת ומפתיעה - ים של אופנועים, נופים, שבטים, איים, נהרות, ספינות, שווקים צבעוניים, שדות אורז אין סופיים, טרקים, כפרי דיגים צפים, אוכל נפלא ואנשים מרתקים.....לחצו אודות וייטנאם

חוויה מומלצת ומיוחדת במינה! 

לעבוד ישירות עם סוכנות נסיעות מקומית ולחסוך כסף רב

לנוסעים לווייטנאם אני ממליצה לעבוד ישירות עם דיוויד - סוכן אמין ויעיל ממשרד הנסיעות הווייטנאמי "VIET BAMBOO TRAVEL" לחסוך זמן בתכנון הטיול ואף לחסוך בעלויות! לחצו כדי ללמוד מדוע מומלץ לעבוד ישירות עם סוכנות מקומית ומדוע אנו כה ממליצים על סוכנות VIET BAMBOO TRAVEL בהנוי.טיול אקזוטי לסין - באו לגלות את סין המדהימה והקסומה!

טיול אקזוטי לסין


מעוניינים בטיול מרתק בסין? 
מעוניינים בטיול שמתאים בדיוק לצרכים שלכם ולעדיפותכם? 
רוצים לקצר כ- 70% מהשקעת הזמן בתכנון הטיול ואף לחסוך משמעותית בעלויות הטיול?
זה בהחלט אפשרי! 

לחצו על התמונה ולימדו איך לטייל נכון בסין. כאן תמצאו טיפים ומסלולים מובחרים ישירות מסוכנות נסיעות מקומית בסין ועל פי ניסיון אישי שלנו.טיולים אקזוטיים בטנזניה וזנזיבר

טיול אקזוטי מומלץ לטנזניה וזנזיבר

טנזניה המרתקת - מרחבים אינסופיים, טנזניה היא עולם אחר לגמרי מכל מה שחווינו עד כה,נופי בראשית, אנשים, שבטים מדהימים, מנהגים, חוקי השבט, חוקי המשפחה, כפרים, נופים המסעירים, שקיעות וזריחות על פני מרחבי אינסוף של סוואנות.

כמו כן, תוכלו לראות חיות ואורח חייהן, הכנסת אורחים, סקרנות המקומיים כלפינו, כל אילו בנוסף ללודגים מקסימים אי שם, אוכל טוב ופינוקים, הכתירו את טנזניה כיעד מושלם לנסיעה אין ספק כי טנזניה היא יעד נפלא לטיולים, מגוון, מרגש ומפתיע.


אני ממליצה בחום רב על ספארי בטנזניה ונופש בזנזיבר כיעד משפחתי המתאים לכל גיל. מדובר בנסיעה מרתקת, ובהנאה מושלמת!!

להורדת המדריך לנוסע לטנזניה וזנזיבר לחצו כאן!

טנזזניה זנזיברטיול לנאפל


טיול אקזוטי לנפאל

נפאל הינה מדינה מרתקת!!! אני רוצה לשתף אתכם בחוויה האישית שלי של טיול לנפאל ומדוע אני כה ממליצה על נסיעה עם סוכנות נסיעות מקומית ככלל ועם Harvest Moon בפרט.  

מומלץ מאוד להוריד את המדריך לנוסע לנפאל שהכנתי עבורכם. 
המדריך יעזור לכם ליהנות מטיול חלומי פרטי ולחסוך הרבה זמן, תסכול וכסף.

המלצתה של סוזן לויט על שירותנו
"טיילנו בויאטנם וקמבודיה עם שלושת ילדינו במשך שלושה שבועות קסומים ומדהימים. אין לתאר את תרומתו של הסוכן המקומי להצלחת הטיול שלנו. 

הסוכן הנפלא סייע לנו באמצעות המייל והסקייפ בתכנון הטיול וסיפק מענה מהיר לכל שאלותינו, מחיר הטיול היה זול משמעותית מהמחירים שקבלנו אצל סוכני נסיעות בארץ. 

אני ממליצה!" 
סוזן לויט
מלאו את הפרטים וקבלו את "המדריך לנוסע לווייטנאם". 
מדריך זה כולל המלצות, טיפים חשובים מאוד ואף את מסלול הטיול האידיאלי -
 מומלץ ביותר!