נפאל‏ > ‏

טיול לנפאל עם ילדים

מניסיוננו האישי ומניסיונם של נוסעים נוספים אנו למדים כי נפאל היא ארץ מרתקת עבור ילדים. 

בבואנו לטייל בנפאל עם ילדים המלצתי היא:

צאו למסע בתנאים שיאפשרו הנאה. קחו מדריך להדרכה, להנגשת המדינה המרתקת אליכם, שיעזור לכם לדבר עם המקומיים, שיסביר, שיספר את סיפורם של המקומות המדהימים שבהם תבקרו, שיצית את הדמיון ואת המחשבה, סעו כמובן עם נהג ורכב צמודים. 

אם אילו התנאים שבהם אתם נוסעים, אל תהססו, סעו עם הילדים עשו איתם תאום ציפיות לגבי הטיול, כל אחד בהתאם לגילו ולהבנתו. שתפו אותם בתכנון, הראו להם את המצגת. ובעניין האוכל, הצטיידו בחטיפים מהבית, ובכל מקום שבו תוכלו לרכוש פירות, או כל דבר שאתם אוהבים לאכול, רכשו וקחו איתכם.

מה ילדים אוהבים בנפאל (וגם מבוגרים...) ?

לצפות בנפאלים ובמנהגיהם. למשל:


על המים
במהלך הטיול תוכלו לשלב חווית שייט בסגנונות שונים, בנופים שונים, ובאמצעות כלי שייט מסוגים שונים. ניתן לחוות חוויה של רפטינג באחד מהנהרות המדהימים של נפאל, באיזור שמוגדר כלא אתגרי, ביחד עם ילדים (יש לבדוק מראש את מגבלת הגיל), באגמים באיזור פוקרה תוכלו לבלות עם הילדים בשייט רגוע, בנוף פסטורלי שנראה כאילו לקוח מגלויה, בסירת משוטים, בציאואן, תוכלו לשוט עם הילדים בקאנו ולטעום את טעם השייט בגונגל, ועוד...

בעלי חיים
 בפארק הלאומי ציטואן, תוכלו לפגוש במינים רבים של בעלי חיים, ואפילו בתנינים, אנו ממליצים לבקר במרכז לגידול פילים, שם ניתן לצפות בין השאר ברחצת פילים.

רכיבה על פילים
בפארק הלאומי ציטואן תוכלו לבלות עם הילדים בטיול גונגלים כשאתם רכובים על גבו של פיל.

מפגש עם אנשים ובעיקר, עם ילדים בני גילם
: במהלך הטרק בהרים, תגלו שילדי הכפרים מנסים להתחבר לילדים שלכם, לעיתים נוצרים חיבורים מרגשים, משחקים של ילדים, ללא טבלטים.... במסלולים המתויירים תמצאו שחלק מהילדים המקומיים מצליחים לתקשר באנגלית בסיסית. במהלך טרק בין הכפרים, אנו ממליצים להתארח בבתי מקומיים לארוחה או לשתיית תה חם. המפגש של הילדים עם בני הבית שיקבלו אתכם בחום האנושי האופייני לאנשים באיזור, תעצים את חווית הטרק.

לינה בבית מקומי
להעצמת המפגש, אנו ממליצים לפחות פעם אחת במהלך הטיול ללון בבית מקומי, לאכול עם בני הבית, לחוות קצת את אורח החיים, לילדיכם מובטחת חוויה.

נופים
נפאל היא אחת מהמדינות היפות ביותר בעולם, השילוב שבין פסגות הרים גבוהים ומושלגים, לנהרות שוצפים, אגמים פסטורליים, ג'ונגלים, כפרים קטנים, מקדשים בערים ובמקומות נידחים בהרים, נופי כל אילו מכניסים הרבה עניין גם לקטנים שבחבורה.

גשרים
טיול בהרים משופע בגשרים תלויים שהליכה עליהם תספק לכולם הרבה אדרנלין.

טיסות וסיורים בהליקופטר אל פסגות ההימלאיה ולאוורסט
הטיסות, במיוחד בשעות השקיעה או הזריחה הינן חוויה מרגשת ומהפנטת.

למי שמוכרח קצת פעילות לילדים

גן החיות המרכזי בעמק קטמנדו, יתן לכם אתנחתא קצרה מהטיול המאתגר בגן החיות, שם יוכלו הילדים להשתעשע בפעילויות רבות המותאמות לגילם.

Kathmandu Fun Valley הנמצא בבקטפור הוא מקום אידיאלי לשעשוע הקטנטנים. המקום כולל פארק מים.

Bhrikuti Mandap Fun Park נמצא בקטמנדו, פארק שעשועים המתאים לכל הגילאים.
מה ילדים ומבוגרים אוהבים בנפאל
מה ילדים ומבוגרים אוהבים בנפאל
מה ילדים ומבוגרים אוהבים בנפאל
מה ילדים ומבוגרים אוהבים בנפאל