מדוע כדאי לנסוע עם סוכנות מקומית בהודו

רציתי לשתף אתכם בחוויה האישית שלי ומדוע אני כה ממליצה על נסיעה עם סוכנות נסיעות מקומית ככלל ועם Earthen Experiences בפרט. (www.earthenexperiences.com)

מומלץ מאוד להוריד את המדריך לנוסע להודו שהכנתי עבורכם. המדריך יעזור לכם ליהנות מטיול חלומי פרטי ולחסוך הרבה זמן, תסכול וכסף.

הקושי בעבודה עם סוכנות נסיעות ישראלית...

ישנם בארץ מספר משרדי נסיעות שמציעים טיולים למזרח. כאשר התחלתי לתכנן את הטיולים למזרח עבור משפחתי פניתי לחלקם ובקשתי הצעות. מהר מאוד ראיתי כי לגבי כמעט כל שאלה או בקשה נאלצתי להמתין לעתים יומיים או שלושה כדי לקבל תשובה רק כדי שמיד אמתין עוד 3 ימים כאילו לתשובה לשאלה משלימה... 

בשיחה עימם הבנתי שהסוכן הישראלי פונה לסוכנים מקומיים עימם הוא עובד וממתין לתשובה לצורך תרגומה והעברתה אלי... בנוסף המחירים היו יקרים יחסית. לחצו לחזרה לקטגוריית אודות הודו


סוכנות נסיעות בדלהי


הפתרון! עבודה עם סוכנות מקומית בהודו!!

נסענו להודו לפני שנים רבות והתאהבנו בה - האנשים, המקדשים, הטקסים, האוירה, הנופים , הטעמים, השלווה, הרוחניות .

לא פעם קוראי האתר פנו אלי בבקשה להמלצה על סוכנות בהודו, אז לקחתי את זה לתשומת ליבי.

לאחר בדיקה של מספר סוכנויות בהודו, וקבלת המלצות, הבחירה ב. Earthen Experiences היתה ברורה והכרנו את Anand Singh מבעלי הסוכנות – מקצוען אמיתי.

עם   Earthen Experiencesעובדים מדריכים מעולים, שכולם דוברי אנגלית טובה ומובנת, מדריכים ששמחים לספר על חייהם הפרטיים, על התרבות ועל המשפחה. עם Earthen Experiences  ימטיילים ברכבים חדישים, מרווחים וממוזגים, הנהגים אדיבים ומנומסים, והיחס האישי.


אני ממליצה לכם לפנות ל Anand מסוכנות Earthen Experiences ולהתחיל לתכנן את הטיול שלכם בהודו.