מדוע כדאי לנסוע עם סוכנות נסיעות מקומית בסין

רציתי לשתף אתכם בחוויה האישית שלי ומדוע אני כה ממליצה על נסיעה עם סוכנות נסיעות מקומית ככלל ועם Yunnan Adventure בפרט. 

מומלץ מאוד להוריד את המדריך לנוסע לסין שהכנתי עבורכם. המדריך יעזור לכם ליהנות מטיול חלומי פרטי ולחסוך הרבה זמן, תסכול וכסף.

הקושי בעבודה עם סוכנות נסיעות ישראלית...

ישנם בארץ מספר משרדי נסיעות שמציעים טיולים למזרח. כאשר התחלתי לתכנן את הטיולים למזרח עבור משפחתי פניתי לחלקם ובקשתי הצעות. מהר מאוד ראיתי כי לגבי כמעט כל שאלה או בקשה נאלצתי להמתין לעתים יומיים או שלושה כדי לקבל תשובה רק כדי שמיד אמתין עוד 3 ימים כאילו לתשובה לשאלה משלימה... 

בשיחה עימם הבנתי שהסוכן הישראלי פונה לסוכנים מקומיים עימם הוא עובד וממתין לתשובה לצורך תרגומה והעברתה אלי... בנוסף המחירים היו יקרים יחסית.לחצו לחזרה לקטגוריית אודות סין


הפתרון! עבודה עם סוכנות מקומית בסין!!

ביצעתי דוקטורט שלם כדי למצוא סוכנות אמינה עם המלצות אמינות ובמחירים סבירים ולבסוף מצאתי את קלי וצ'ארלי - מסוכנות Yunnan Adventure .


נסענו לסין פעמיים באותה שנה :) . צ'ארלי, הבעלים של הסוכנות הנפלאה Yunnan Adventure וקלי המקסימה 
מצוות החברה הסינית , עזרו לנו עם הרבה סבלנות לתכנן כל פרט בטיול כך שיתאים להעדפותינו, משך הזמן 
שעמד לרשותינו ולטעמינו האישיים, כולל הטיסות, 
הלמלונות האתרים המופעים וההדרכות.. 
בנסיעתנו הראשונה, נפגשנו איתם ולמדנו להכירם. 
התרשמנו שמדובר בקבוצת אנשים מקצוענים ואמינים, שאוהבים מאד לעסוק בתיירות, שמוכנים לעשות כל דבר כדי 
לייצר עבורינו טיולים מרתקים, יחודיים, מרגשים ובמחירים סבירים, חווינו אותם כסקרנים לגבינו המערביים, 
בדיוק כפי שאנו סקרנים לגביהם (חשוב לציין שרוב התיירות בסין הינה תיירות סינית) וככאילו שמוכנים להתאמץ ולהבין אותנו, וזה ממש לא מובן מאליו כמדובר בסינים. 


אופן העבודה עם קלי וצ'ארלי משלב תכנון הטיול ועד לשרות בפועל שקבלנו מהם ומהסוכנות במהלך הטיול כבשו אותי ואת כל משפחתי. Yunnan Adventure מציעה אפשרות לתפירה אישית של מסלול הטיול בהתאמה מלאה לטעמי הנוסעים ולמשך הזמן והמועדים העומדים לרשותם. 
 
ניתן לשלב מסלולים באזורים שונים עם ימים חופשיים ולבחור מלונות בדרגות שונות הכל לפי רצונכם. כל המסלולים מלווים על ידי מדריכים מקצועיים והינם ברכבים נוחים וממוזגים עם נהג צמוד. תכנון הטיול מול במבו היה מהיר. תיקשרנו באמצעות מייל סקייפ או טלפון כאשר בד"כ העדפנו תקשורת במייל. 

בסיוע קלי סגרנו את התכנית באופן מהיר ויעיל. העלות הסופית הייתה נמוכה מההצעות שקבלתי מסוכנויות ישראליות ומסוכנויות מקומיות אחרות.